3D návrh kuchyně - kuchyně dle vašich představ

Vždy se snažíme spojit Vaše očekávání, vkus a možnosti interiéru. Kuchyň navrhneme společně s Vámi, tak aby uspokojila Vaše potřeby a priority. Použití vhodných a kvalitních materiálů je pro nás prioritou, jelikož jakákoliv chyba se časem projeví. Výběr kvalitní kuchyně nebo spotřebiče není věcí jednoduchého rozhodnutí a proto Vám při výběru pomůžeme najít tu správnou cestu.

První krok, který je vhodné udělat ještě dříve, než navštívíte naší prodejnu je zaměření kuchyňského prostoru. Všechny rozměry a vzdálenost pečlivě změřte a nakreslete si nástin kuchyně. Tak získáte představu o možnostech a omezeních, daných tvarem místnosti a dostupným místem na stěnách. Udělejte si nákres místnosti. Změřte výšku ke stropu a vzdálenost mezi stěnami. Naznačte umístění všech stálých instalací (dveří, oken, potrubí, zásuvek, radiátorů, speciální úhly apod.) Udělejte si nákres zdí. Změřte výšku a šířku stěn, kde budou stát skříňky. Nezapomeňte započítat místo, které potřebujete k otevírání dveří a oken.

Pokud chcete mít skříňky pod oknem, nezapomeňte, že min. vzdálenost mezi okenním rámem a podlahou by měla být 90 cm, optimálně 105 cm. Pokud se stěhujete "do nového" a ještě nemáte možnost si změřit prostor, stačí, když k nám přijdete s plány místnosti a my Vám rádi nabídneme, jak by Vaše kuchyňská sestava mohla vypadat. Když budete se vším spokojeni, není problém kuchyň objednat. Stačí si jen zvolit termín dodání, a pak již vše nechte na nás. Kuchyň Vám dovezeme až domů. Zajistíme Vám samozřejmě montáž, která bude navazovat na dopravu.

Pokud se Vám během vaření ve Vaší kuchyni bude zdát, že v kuchyni "něco chybí", není problém. Navštivte naší prodejnu, a můžete si kdykoliv doobjednat to, co by Vám ještě v kuchyni vyhovovalo. Prodejem totiž naše péče o zákazníka nekončí.

Vyzkoušejte

3D plánovač kuchyně - online

Online výběr dvířek - návrh do kuchyně

 

Vizualizace

prodloužená záruka spotřebičů SIEMENS

funce HomeConnect

aplikace HomeConnect

Showroom otevřen také v sobotu - zastavte se u nás...