Často kladené dotazy

Zajisté, spolupracujeme s architekty a každé atypické přání je pro nás výzvou. Výsledkem pak může být např. zajímavý doplněk interiéru, jakým byl věšák ve tvaru stromu.

Samozřejmě pokud by jste zvolili tuto variantu uděláte jedině dobře a my jsme schopni Vám navrhnout, vyrobit a namontovat zařízení celého domu. Díky tomu můžeme zaručit, že bude celý dům sladěn a vy se v něm budete cítit opravdu jako doma.

Ano, pro nás není nic atypické, pracujeme s tím, že každý člověk je jiný a má jiné potřeby.

Víme, co našim zákazníkům nabízíme a proto, Vám poskytneme záruku 2+3 roky. Pro více informací se podívejte do sekce SERVIS.

Ano, na zakázku a přání Vám vyrobíme jakýkoliv interiérový nábytek, jako například: obývací stěny, ložnice, jídelny, koupelny, chodby, dětské pokoje, záleží opravdu pouze na Vás.

V průměru jsme schopni vyrobit kuchyň během 4-6 týdnů, ale jako u všeho záleží i zde na náročnosti a použitých materiálech.

Stavební úpravy neprovádíme přímo, ale dlouhodobě spolupracujeme s firmami, se kterými máme dobré zkušenosti a naši zákazníci také.

Nabízíme pouze kvalitní a vyzkoušené značky jako například: Whirlpool, Brandt, FABER, Mielle, Teka, Siemens, Blomberg a samozřejmě Vám můžeme dodat jakoukoliv jinou značku, pokud na ní budete trvat.

Ano, spočítáme. Navíc Vám navrhneme možné vylepšení stávajícího návrhu a třeba některé z našich specialit.

Potřebujete znát půdorys místnosti a k tomu znát umístění radiátorů, oken, dveří, parapetů a pokud máte plány stavby, nemusíte nic měřit.

30 dní na vyzkoušení vysavače Miele
Akce platí na vysavače zakoupené v období od 11.4.2023 do 31.8.2023...

Elecrolux Cashback promoakce
Akce Electrolux Cashback probíhá od 1. 5. do 30. 6. 2023...

Akce Miele
Připravili jsme pro Vás aktuální přehled akcí na spotřebiče Miele...

Seznamte se s nejstylovější chladničkou Siemens
Prostorná třídveřová kombinovaná chladnička s mrazničkou a dvěma...


OBJEDNEJTE SI SERVIS - vaší starší kuchyně...