Úložné prostory

Úložných prostor není nikdy dost. Pomocí důmyslného nábytkového kování a výsuvů vám vytvoříme dobře organizovaný a přehledný systém, ve kterém najdete vždy to, co hledáte.

Úložný prostor dokážeme vyrobit do každého pokoje.

V ložnici uložíte běžné oblečení do vestavěných skříní, jejíž vnitřní členění vám můžeme ušít na míru. Výsuvné šuplíky pod postel a velkokapacitní úložné systémy velmi dobře posloužípro uložení sezónních věcí a také pojmou i velké kufry a úložné boxy.

V dětském pokoji většinou řešíme úložné prostory pro hračky. Ideální jsou uzavíratelné skříňky s přihrádkami a úložné zásuvky pod válendy a postele, do kterých se dítě naučí třídit hračky a ostatní své věci. Přehledné uspořádání děti motivuje k udržování pořádku.

V koupelně, zpravidla nejmenší místnosti bytové jednotky, pomáhají úložné prostory vyřešit pohodlný start do nového dne.

V kuchyni je maximálně důležité umět dobře a chytře organizovat věci. Ukládat je na správné místo a udržovat v ní pořádek. Nechejte se tedy inspirovat a podívejte se do naší fotogalerie, jak jsme konkrétně vyřešili úložné prostory v kuchyni. 

OBJEDNEJTE SI SERVIS - vaší starší kuchyně...